MOOIWERK in Actie

Doe mee met de open deur route

Op 25 september vindt er in het Chassé Theater Breda onze jaarlijkse Vrijwilligersmarkt plaats! Hier kun jij als Bredanaar een eerste ontmoeting maken met een leuke vrijwilligersorganisatie, sportvereniging of buurt- en wijkinitiatief. Heb je een gezellig gesprek gehad? En ben je benieuwd of het vrijwilligerswerk bij je past? Ga dan op bezoek tijdens de open deur dagen! 

Tussen 1 en 10 oktober stellen een aantal organisaties, die ook op de Vrijwilligersmarkt te vinden zijn, de deuren voor je open! Hier vind je per dag waar jij een kijkje kan gaan nemen:

Maandag 1 oktober
Organisatie Tijd     Adres
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS Olympia, Vlierenbroek 28
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS Weilust, Draaiboom 12
Ruitersbos 10.00 – 11.30 uur      Boeimeerweg 2
BredaTaal 15.30 – 17.00 uur      Nieuwe Veste,molenstraat 6
Citytrainers Breda|Breda Actief 15.00 – 17.00 uur

 

Dinsdag 2 oktober
Organisatie Tijd      Adres
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      BS de Parel, Mgr. Nolensplein 1
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS Olympia, Vlierenbroek 28
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS John F Kennedy, Molstraat 34
ZVEB | Rode Kruis 10.00 – 12.00 uur       Hoge Steenweg 19
Stichting Ouders en Jeugdzorg 11.00 – 14.00 uur
Stichting Rolerisuit 11.00 – 14.00 uur      Bredestraat 4
Stichting Arjati 11.00 – 16.00 uur      Oude Terheijdenseweg 84
Stichting WW Help ons Helpen 15.00 – 17.00 uur
BISO’65 –
zwemmen met visuele beperking
09.00 – 10.00 uur      Sonsbeeck zwembad
Ontmoetingscentrum de Vlieren 18.30 – 21.00 uur      Monseigneur Nolensplein 1

Woensdag 3 oktober
Organisatie Tijd       Adres
ZVEB | Rode Kruis 10.00 – 12.00 uur       Hoge Steenweg 19
Slachtofferhulp Nederland 10.00 – 13.00 uur
Tools to Work 10.00 – 16.00 uur      Laanzichtweg 101, Teteringen
Stichting Arjati 11.00 – 16.00 uur      Oude Terheijdenseweg 84
Club Kruimel 12.00 – 16.00 uur      Maaseikstraat 17
Kinderboerderij de Sik 13.00 – 16.00 uur      Kesterendreef 14
Stichting KOP 13.00 – 17.00 uur      STEK, Veilingkade 9d
Stichting Buurtsalon 14.00 – 17.00 uur      Edisonstraat 3
Buddy to Buddy 18.00 – 21.00 uur      Markendaalseweg 58
Mondiaal Centrum 10.00 – 12.00 uur      Roland Holststraat 71

Donderdag 4 oktober
Organisatie Tijd      Adres
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS de Parel, Mgr. Nolensplein 1
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur     KBS Olympia, Vlierenbroek 28
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS John F Kennedy, Molstraat 34
WIJ (ZVEB) 09.00 – 13.00 uur      De Prins, Prinsenkade 25
WIJ (ZVEB) 09.00 – 13.00 uur      Wijkcentrum Heksenwiel, Heksenwiellaan
WIJ (ZVEB) 09.00 – 13.00 uur      Wijkcentrum ’t Houwke, Grote Houw 227
WIJ (ZVEB) 09.00 – 13.00 uur      Princenhof, Princentuin 1
WIJ (ZVEB) 09.00 – 13.00 uur      Wijkcentrum Baliëndijk 82
Citytrainers Breda | Breda Actief 10.00 – 12.00 uur
ZVEB | Rode Kruis 10.00 – 12.00 uur       Hoge Steenweg 19
Mondiaal Centrum 10.00 – 12.00 uur      Roland holststraat 71
Woonzorgcentrum Lâle 10.00 – 14.00 uur       Boschstraat 57
Woonzorgcentrum Raffy 10.00 – 14.00 uur       Bernard de Wildestraat 400
Sensoor Breda 11.00 – 15.00 uur       Middachtenstraat 48
Stichting Arjati 11.00 – 16.00 uur       Oude Terheijdenseweg 84
Parkhoeve Breda Noord 14.00 – 16.00 uur       Tussen de Dijken 101
VluchtelingenWerk 14.00 – 17.00 uur       Oude belastingkantoor, Gasthuisvelden
AV Sprint 19.00 – 20.30 uur       Doctor Schaepmanlaan 4
Avondvierdaagse Breda-Oost 18.30 – 20.30 uur       Lage Kant 1
BISO’65 – schuiftafeltennis 20.00 – 21.00 uur       De Scharen, Topaasstraat 13

Vrijdag 5 oktober
Organisatie Tijd      Adres
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS Weilust, Draaiboom 12
Mondiaal Centrum 10.00 – 12.00 uur      Roland Holststraat 71
Stichting Arjati 10.00 – 16.00 uur       Oude Terheijdenseweg 84
Electron 15.30 uur       Speelhuislaan 171

Zaterdag 6 oktober
Organisatie Tijd        Adres
Plukroute Princenhage 09.00 – 12.00 uur
Start: 9.00 uur (wees op tijd!)
      Haagse markt
BISO’65 – zwemmen met lichamelijke beperking 10.15 – 11.15 uur       Sonsbeeck zwembad
Facilitaire Theater Werkplaats Breda 10.00 – 15.00 uur       Acaciastraat 2
Scouting Ginneken 11.30 – 13.30 uur       Duivelsbruglaan 17
Repair Café Breda 12.00 – 16.00 uur
Stichting HIA Brabant 13.00 – 16.00 uur       Vredenburchstraat 11
Voetbalvereniging UVV’40
VV Baronie 10.00 – 14.00 uur      Blauwe Kei 1A

Maandag 8 oktober

Organisatie Tijd      Adres
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS Olympia, Vlierenbroek 28
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS Weilust, Draaiboom 12
Citytrainers Breda | Breda Actief 12.00 – 14.00 uur
Humanitas (ZVEB) 19.30 – 21.30 uur      Nieuwe Prinsenkade 25

Dinsdag 9 oktober
Organisatie Tijd      Adres
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS de Parel, Mgr. Nolensplein 1
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS Olympia, Vlierenbroek 28
Taalklas INOS volwassenen 09.00 – 11.00 uur      KBS John F Kennedy, Molstraat 34
Buurthuis Toma 10.00 – 14.00 uur      Wieringenstraat 60
PopPodium Phoenix 16.00 – 18.00 uur      Loads, industriekade 5
Ontmoetingscentrum de Vlieren 18.30 – 21.00 uur      Monseigneur Nolensplein 1
Voorleesexpress