vol! Creatief mediteren

14Jul10:0012:00vol! Creatief mediterenLet op! Deze workshop is vol. Interesse? Schrijf je in voor de reservelijst!10:00 - 12:00

Tijd

14/07/2025 10:00 - 12:00

Locatie

FAMEUS Breda  (Pastoor van Spaandonkstraat 31, 4813 BR Breda) 

Other Events

Details

Let op! Deze workshop is vol!

Wil jij graag op de reservelijst? Meld je hier aan voor de reservelijst

Onze tip: Zet het alvast onder voorhoud in je agenda. Als er een plaatsje vrijkomt, nemen wij zo snel mogelijk contact met jou op! 

Anders mediteren dan je gewend bent… het kan!

In deze workshop ga jij op een creatieve manier aan de slag met mediteren. We horen je denken: creatief? Ja! Dit is een mooie kans om dat uit te proberen.

“Vind jij het lastig om in stilte te zijn of stil te zitten en verlang je naar een ontspannen geest? En heb je het verlangen om in je lijf te zakken en meer te voelen dan constant te denken? Vaak worden we meegezogen in een voortdurende stroom van gedachten, zorgen en stress. Tijdens de workshop creatief mediteren bij FAMEUS word je uitgenodigd om een stapje terug te doen. Je neemt een korte pauze van het constante denken. Je gaat oefenen met hoe je kunt zakken: van je hoofd, terug naar je lichaam.

Doel: Tijdens deze workshop maak je kennis met verschillende creatieve meditatieve oefeningen. Je gebruikt daarbij verschillende materialen. Denk aan knippen, plakken, schilderen en tekenen. Je ontdekt of deze actieve manier van ontspannen bij jou past. De workshop geeft je meer inzicht in manieren om je geest te laten ontspannen.

Praktische informatie: 

Voor wie?
Iedereen die graag kennis wil maken met FAMEUS en een andere manier van mediteren wil leren. Onze tip: Kom gezellig samen met een broer, zus, vriend, vriendin of collega! Deze activiteit is ook geschikt voor rolstoelen en anderstaligen.

‼️ Let op ‼️ Wil je samen met iemand komen? Dan moeten jullie je allebei apart inschrijven. Neem je iemand mee, maar staat die persoon niet ingeschreven? Dan kan hij/zij helaas niet meedoen.

 

Hoe gaat het in zijn werk?
Circa een week voor aanvang krijg jij een herinneringsmail met alle aanvullende informatie.

Aanmelden & Afmelden
Wil jij meedoen? Meld je dan snel aan door onder in de training te klikken op ‘ja ik ben er bij’.  Kan jij onverwacht toch niet mee doen?  Stuur dan uiterlijk 24 uur voor de start van de bijeenkomst een mailtje naar workshops@mooiwerkbreda.nl 

Reservelijst
Is de training vol en wil jij graag op de reservelijst? Meld je hier aan voor de reservelijst  

Onze tip: vermeld bij de aanmelding voor de reservelijst jouw; naam, e-mailadres, telefoonnummer en voor welke bijeenkomst jij graag op de reservelijst zou willen. Sta jij op de reservelijst? Als er een plaatsje vrijkomt, nemen wij zo snel mogelijk contact met jou op!

Vragen?
Kom je er niet uit of heb je vragen? Neem contact met ons op via workshops@mooiwerkbreda.nl Wij helpen je dan graag verder!

RSVP to This Event

Inschrijven voor deze training is niet meer mogelijk

Scroll naar boven