Contact

076 - 523 35 55

Gasthuisvelden 11, 4811 VX Breda
Postbus 5675, 4801 EB Breda

info@mooiwerkbreda.nl

MOOIWERK is een initiatief van Stichting Breda Actief. Op zoek naar de contactgegevens van de bestuurders en de communicatieadviseurs? Die vind je hier.

TEAM

Martijn van Rijckevorsel

  • martijn.van.rijckevorsel@mooiwerkbreda.nl

Pim van Groesen

  • 06 100 496 34
  • pim.van.groesen@mooiwerkbreda.nl

Annemiek Messer

  • 06 130 967 39
  • annemiek.messer@mooiwerkbreda.nl

Marlous Fieret

  • 06 44 38 11 93
  • marlous.fieret@mooiwerkbreda.nl

Marije Dévény

  • 06 37 20 31 23
  • marije.deveny@mooiwerkbreda.nl

Anu Veldhuis

  • 06 37 20 31 24
  • anu.veldhuis@mooiwerkbreda.nl

Jamy Trompert

  • 076 52 33 555
  • jamy.trompert@mooiwerkbreda.nl

Thijs Verhees

  • 06 53 54 65 32
  • thijs.verhees@mooiwerkbreda.nl

Robin Meeuwissen

  • 06 36 54 19 55
  • robin.meeuwissen@mooiwerkbreda.nl

Enzo de Regt

  • 06 52 18 38 21
  • enzo.de.regt@mooiwerkbreda.nl

Lieke Reinders

  • 06 14 51 92 72
  • lieke.reinders@mooiwerkbreda.nl

Corrie Marijnissen

  • 076 52 33 555
  • corrie.marijnissen@mooiwerkbreda.nl