Contact

076 - 523 35 60
Gasthuisvelden 11, 4811 VX Breda Postbus 5675, 4801 EB Breda
info@mooiwerkbreda.nl
MOOIWERK is een initiatief van Stichting Breda Actief. Op zoek naar de contactgegevens van de bestuurders en de communicatieadviseurs? Die vind je hier.

TEAM

Achoa Koolen

  • 088 2501 300
  • a.koolen@breda-actief.nl

Stéphanie Stoelhorst

  • 088 2501 345
  • stephanie.stoelhorst@mooiwerkbreda.nl

Martijn van Rijckevorsel

  • 088 2501 302
  • martijn.van.rijckevorsel@mooiwerkbreda.nl

Pim van Groesen

  • 06 100 496 34
  • pim.van.groesen@mooiwerkbreda.nl

Annemiek Messer

  • 088 2501 305
  • annemiek.messer@mooiwerkbreda.nl

Marije Dévény

  • 088 2501 328
  • marije.deveny@mooiwerkbreda.nl

Jamy Trompert

  • 088 2501 318
  • jamy.trompert@mooiwerkbreda.nl

Robin Meeuwissen

  • 06 365 419 55
  • robin.meeuwissen@mooiwerkbreda.nl

Enzo de Regt

  • 06 521 838 21
  • enzo.de.regt@mooiwerkbreda.nl