Contact

076 - 523 35 55

Heerbaan 100, 4817 NL Breda
Postbus 5675, 4801 EB Breda

info@mooiwerkbreda.nl

Heb je vragen over vrijwilligerswerk?

Dan kun je op de volgende dagen en tijden terecht bij een van onze informatiepunten. Hiervoor hoef je geen afspraak te maken.

  • Bibliotheek Breda Centrum / Nieuwe Veste
    Molenstraat 6 in Breda 
    Woensdag 13.00-15.00 uur
    Onze adviseurs Anu en Claudia staan samen met vrijwilligster Anne-Marie voor jou klaar. Wist je dat: we meehelpen met het registreren als vrijwilliger, we samen zoeken naar geschikte vacatures en je advies geven over allerlei onderwerpen rondom vrijwilligerswerk.
  • Infopunt Surplus Vuchterhage
    Antwerpenstraat 93 in Breda
    Maandag tot en met vrijdag: 9:00 – 17:00 uur
    De vrijwilligers van Surplus geven je informatie over vrijwilligerswerk. Daarnaast beantwoorden ze vragen over zorgvoorelkaarbreda.nl, zoals over verzorging, wonen, mobiliteit, bewegen, sociale contacten of geldzaken. En er is een haal- en brengpunt van de Bibliotheek Breda.

TEAM

Marije Dévény

  • 06 37 20 31 23
  • marije.deveny@mooiwerkbreda.nl

Renée Sterk

  • 06 34 20 49 94
  • renee.sterk@mooiwerkbreda.nl

Anu Veldhuis

  • 06 37 20 31 24
  • anu.veldhuis@mooiwerkbreda.nl

Jamy Trompert

  • 076 52 33 555
  • jamy.trompert@mooiwerkbreda.nl

Thijs Verhees

  • 06 53 54 65 32
  • thijs.verhees@mooiwerkbreda.nl

Robin Meeuwissen

  • 06 36 54 19 55
  • robin.meeuwissen@mooiwerkbreda.nl

Enzo de Regt

  • 06 52 18 38 21
  • enzo.de.regt@mooiwerkbreda.nl

Lieke Reinders

  • 06 14 51 92 72
  • lieke.reinders@mooiwerkbreda.nl

Stephanie Verdoolaege

  • 06 14 06 13 70
  • stephanie.verdoolaege@mooiwerkbreda.nl

Corrie Marijnissen

  • 076 52 33 555
  • corrie.marijnissen@mooiwerkbreda.nl