Balinese offermandjes maken

15Jul14:3016:00Balinese offermandjes makenOntdek eeuwenoude Indonesische tradities bij Raffy!14:30 - 16:00 11 Plaatsen beschikbaar

Tijd

15/07/2026 14:30 - 16:00

Locatie

Raffy Breda, Bernard de Wildestraat 400, 4827 EG Breda

Other Events

Details

Wauw… Reis af naar Azië en maak kennis met de tradities van Bali!

Het Indonesische eiland Bali heeft prachtige cultuur en tradities. Ben jij hier benieuwd naar? En ga je graag aan de slag met het maken van iets moois? Doe dan mee aan deze bijzondere workshop bij Raffy! Tijdens deze kennismaking kom je meer  te weten over de betekenis van Balinese offerandes en de rol die zij spelen in het dagelijks leven. Daarna ga je zelf aan de slag met het maken van een traditioneel Balinees offermandje én: een Melati-bloem!

Je leert dus niet alleen over Bali, maar gaat naar huis met een eigengemaakte creatie. Je mag het mandje ook achterlaten als symbolische offerande, zoals de Balinezen dat doen.

Een inspirerende en laagdrempelige workshop waarin cultuur, ontmoeting en creativiteit samenkomen.

Interesse? Schrijf je dan in door op de knop ‘Ja, ik ben erbij!’ te klikken. Zo ben jij verzekerd van een plaatsje!


🤝Over de organisatie

Raffy (onderdeel van Egala Zorg) biedt wonen, zorg en dagbesteding aan Indische en Molukse ouderen, in de Bredase wijk Geeren-Noord. De zorg is aangepast aan de cultuur van de bewoners, met onder andere een Indonesisch restaurant en een eigen bibliotheek. Als vrijwilliger kun je bijvoorbeeld meehelpen bij de dagbesteding, gezelschap houden of een handje helpen in het restaurant.

Meer weten over Raffy? Kijk op: https://www.egalazorg.nl/raffy

 


👥 Wie kan er meedoen?

Iedereen die geïnteresseerd is in de Balinese cultuur en graag creatief bezig is, is welkom!

💡 Tip: Kom gezellig samen met een vriend(in), familielid of collega.

‼️ Let op: Kom je samen met iemand? Schrijf jullie dan allebei apart in – zodat we zeker weten dat er plek is voor jullie en anderen.


✅ Aanmelden & afmelden

Wil je meedoen? Leuk! Meld je aan via de knop ‘Ja, ik ben erbij’ onderaan de training.

Kun je er toch niet bij zijn? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, en uiterlijk 24 uur van tevoren via
📧 workshops@mooiwerkbreda.nl

💛 Waarom dit belangrijk is:
Onze workshops zitten vaak vol en we werken regelmatig met een wachtlijst. Als je je plek op tijd vrijgeeft, kan iemand anders nog deelnemen.

❗ Belangrijk om te weten:
Kom je niet en heb je je niet afgemeld? Dan blijft je plek leeg én heeft iemand anders die kans gemist.
Daarom registreren we no-shows en kan dit invloed hebben op toekomstige deelname aan onze workshops.

We rekenen dus op je — dank je wel daarvoor!


➕ Reservelijst

Is de workshop vol? Meld je aan voor de reservelijst.
Komt er een plekje vrij? Dan laten we je dit zo snel mogelijk weten.


❓ Vragen?

Heb je een vraag of twijfel je ergens over? Mail ons gerust via 📧 workshops@mooiwerkbreda.nl — we helpen je graag verder.

✨ Tip: Zet in je mail je naam, telefoonnummer en de workshop waar je vraag over gaat. Zo kunnen we je sneller helpen.

RSVP to This Event

Ben jij erbij?

-

RSVP Now

Ja - Ik ben erbij!5

11 Plaatsen beschikbaar

Scroll naar boven